Pozápasové ohlasy s Jaromírem Pytlíkem

(foto: MH)
Výhra 6:2 v prvním zápase, jak jste spokojený?
Tak určitě je to super, protože po tý dlouhý pauze jsme znova hráli a měli jsme chuť a výhra, to je k tomu ještě bonus, takže kluci si to v kabině užívaj a je to super pocit.

Jak ten váš výkon vypadal?
Ze začátku ještě po tý dlouhý pauze takový, nechci říct, že to bylo špatný, bylo to dobrý, ale prostě nebylo to nic extra. Pak jsme se rozehráli, všichni si to začali užívat a spadla z nich možná ta nervozita z každýho a vyhráli jsme.

Pomohli vám přesilovky hodně?
Jo, tak přesilovky my jsme je zkoušeli na tréninku a šly nám a jsme rádi, že nám šli i v záapse.

Vám osobně ten zápas taky vyšel, 1+2, sedělo vám to?
Jo tak to je jasný, vždycky to je dobrej pocit, hlavě je to i o klukách, protože bez nich bych dneska nedal asi ani bod.

Hráli jste i pro Ondru Buchtelu?
Jo, určitě. To je smutná věc, určitě každýmu bude chybět.

Dá se říct, že vás to nějakým způsobem zasáhlo a dostali jste se z toho oklepat do začátku zápasu?
Tak dokázali no, po druhý třetině jsme si řekli s klukama, že když se to stalo, tak prostě aspoň jdeme vyhrát kvůli němu a jsem rád, že jsme to dotáhli do vítěznýho konce alespoň pro něj.

Z čeho pramenily potyčky na konci zápasu?
To je asi prostě kvůli tomu, že je to Česko – Slovensko, prostě, že to je derby, tak podle mě to k tomu ale patří.

Ty jsi znal Buchtelu nějak blíž?
Párkrát, když jsme jezdili ještě jako mladí s dvacítkama, tak tam byl a musím říct, že to byl super kluk a je to fakt smutný, co se stalo, protože byl mladej. Nevím co na to říct, je to obrovská škoda.

Cítíte nejistotu kvůli sezóně?
Teď to všichni řešíme a je to na nic, nevíte, jestli poletíte nebo jestli budeme hrát v Evropě. Pořád se to řeší a čekáme, jak se to vyvine.

Ta varianta zůstat v Evropě tu tedy je?
Když se to nerozjede, tak asi budeme muset tady někde hrát, bavili jsme se s trenérama o Litoměřicích, že bysme tam mohli trénovat a být v programu, takže uvidíme jak to výjde.

Ještě zpět k zápasu… Trvalo to chvíli, než jste se dostali do tempa?
Byla to hodně dlouhá pauza, sice jsme na tréninku hráli proti sobě s klukama, ale furt to nemělo takový náboj jako když to je prostě jiný tým. Takže ze začátku to bylo těžší, ale podle mě jsme to zvládli dobře.

Byl jsi nervóznější, že jsi nemohl dospat třeba?
Já musím říct, že jsem spal dobře zrovna, sice jsem měl takový špatný sny, ale bylo to dobrý. Nervózní jsem byl, protože po tý dlouhý době jsem nevěděl moc co od toho čekat, ale zvládli jsme to, jak říkám.

Jak se vám hrálo bez diváků?
No, to bylo horší bez těch diváků, ty diváci vás vždycky ženou dopředu a je to super, když vidíte, jak jsou do toho zapálení a vlastně vás tak namotivujou, ale bylo tu pár lidí, takže to nebylo úplně zas tak špatný.

Like

2 komentáře k „Pozápasové ohlasy s Jaromírem Pytlíkem“

Komentáře jsou uzavřeny.