Najzaujímavejšie udalosti z piateho týždňa NHL

(foto: Getty Images)

Prinášame vám ďalšiu časť našej rubriky „Najzaujímavejšie udalosti“. Z ľahkosťou však vieme povedať, že tento týždeň nepatril k tým najzaujímavejším.

8.11. 2021

9.11. 2021

10.11. 2021

NHL oznámila, že nepomôže druhej obeti, ktorú Brad Aldrich znásilnil. Druhá obeť sa rozhodla ostať v anonymite. Fanúšikovia si žiadajú hlavu Garyho Battmana a chcú aby odstúpil z funkcie komisára ligy.

(foto: puckprose.com)

11.11. 2021

Bob Murray odstupuje z funkcie generálneho manažéra Anaheimu Ducks. Bol obvinení z nevhodného chovania a vytvárania toxického pracovného prostredia. Murray sa v momentálnej situácii zúčastňuje programu, ktorý by mal pomôcť s jeho problémami s alkoholom.

Slovenský obranca Erik Černák sa zranil no svojmu tímu by mal chýbať len pár dní.

Troy Stetcher hráč Detroitu Red Wings by mal po zranení chýbať až niekoľko týždňov.

Dvojica hráčov Dallasu prešla waiver listinou. Blake Comeu a Tanner Kero tak pravdepodobne budú pokračovať na farme v AHL. Rovnako ako hráč Nashvillu Rocco Grimaldi.

(foto: thehockeywriters. com)

12.11. 2021

Kanadský obranca Braydon Coburn oficiálne ukončil svoju hráčsku kariéru vo veku 36 rokov. V NHL hral za tímy ako Atlanta Thrashers, Philadelphia Flyers, Tampa Bay Lighting, Ottawa Senators či New York Islanders. V NHL celkovo odohral až 983 zápasov v ktorých zaznamenal 234 bodov.

Nicolas Aube-Kubel bol Philadelphiou umiestený na waiver listinu.

(foto: flyersnation. com)

13.11. 2021

Alex Ovechkin vstrelil gól číslo 742 a stáva sa historicky štvrtým najlepším strelcom NHL. Na piate miesto posunul Kanaďana Bretta Hulla.

Jack Eichel len niekoľko dní po prestupe do nového tímu Vegas podstúpil vytúženú operáciu. Podľa doktorov šlo všetko ľahko a na ľad by sa mal vrátiť za 4 mesiace.

(foto: cbssports.com)

 

14.11. 2021

Rem Pitlick zaznamenal v zápase proti Seattlu hattrick. Minnesota porazila nováčika 4:2.

(foto: twincities.com)

 

Like

4 komentáře k „Najzaujímavejšie udalosti z piateho týždňa NHL“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *